O MNIE

Mam na imię Jagoda i skończyłam w tym roku 25lat. Lubię mówić, że raczkuję w dorosłości (chociaż już nie powinnam). Jestem żoną, opiekunem dwóch niezrównoważonych psów i fanką szybkiej jazdy samochodem. Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, ale ostatecznie brudne trampki na środku salonu też ujdą.

Przez osiem godzin dziennie pracuję w dziele technicznym i zajmuje się tworzeniem\poprawianiem produktów w Autocad/Solidworks - jestem kobietą techniczną, inżynierem, wg umowy o pracę konstruktorem - stąd nazwa bloga. Majsterkowanie fascynowało mnie od momentu, kiedy rozkręciłam kasetę VHS pilnikiem mamy i przyznam, że do dziś uwielbiam chwycić za śrubokręt. Oprócz tego próbuję wszystkiego po trochu - fotografia, zbieranie znaczków, książka, organizacja (bardziej w stylu Brzezińskiego niż karierowiczów mówiących, że zanim cokolwiek zrobisz to musisz zapisać dwie kartki w notatniku), psychologia, książka, komedie, gry planszowe, zdrowe odżywianie... Żadnej profesjonalnej, eksperckiej wiedzy, wszystko na luzie i z uszanowaniem mojego wolnego czasu. Kiedyś próbowałam nawet nauczyć się rysować, ale nic z tego nie wyszło :)

W życiu szukam zdrowego rozsądku, którego niejednokrotnie mi brakuje. Jestem zdania, że jeżeli chcesz możesz wszystko, ale jeżeli nie chcesz to daj sobie spokój! Jeżeli masz ochotę o coś zapytać albo po prostu popisać o pierdołach zachęcam do kontaktu przez e-mail: kobieta.techniczna@gmail.com

Share
Tweet
Pin
Share