O BLOGU

O blogu marzyłam już dość dawno, ale zawsze hamował mnie czas i strach przed oceną innych ludzi. ...przecież nie jestem humanistką, piszę nieskładnie, nikt nie będzie chciał mnie słuchać, o czym niby miałabym pisać? Bloguję, ponieważ chce i lubię :)

Kobieta techniczna to projekt, który ma pomóc i mi i Wam pozbyć się wiecznego lenia i wymówek typu "nie mam czasu". Sądzę, że to nie tylko kwestia organizacji, o której tak szeroko rozpisują się wszelkie portale, ale przede wszystkim chęci zrobienia w życiu czegoś więcej niż tylko narzekania. Narzekanie jest tak wygodne, że nie wiadomo kiedy zaczyna dominować w naszym życiu.

Przyłapałam się na tym, że mówiąc "przecież nie mam czasu tego robić" nie uwzględniałam 2-godzinnego wylegiwania się na kanapie i gapienia w telewizor oraz trzech godzin przeglądania tablicy na Facebooku (z którego dowiedziałam się tylko, że moja koleżanka wyszła właśnie na spacer albo ktoś męczy się ucząc do kolokwium). Doszłam do momentu, w którym nie tylko porzuciłam wszystkie zainteresowania i hobby, ale również miałam problem ze zrobieniem prania, zakupów czy śniadania, ponieważ oczywiście nie miałam czasu. Szczęśliwie - zawróciłam z tej drogi. Tobie też radzę!

Kobieta techniczna będzie blogiem o poszukiwaniu radości z życia! Wydawać by się mogło, że wszystko w tym temacie zostało już powiedziane, jednak ja uważam, że życie jest inspiracją niemożliwą do wyczerpania.

Share
Tweet
Pin
Share